7. ročník hokejového kempu ve Vilémově

170

Celkem 22 dětí různých kategorií 2015 – 2007 se zúčastnilo dnes už tradičního 7. ročníku hokejového soustředění ve Vilémově u Šluknova, ve Šluknovském výběžku.

Pod taktovkou trenéra Jaroslava Kally a Jaroslava Malého se trénovalo od soboty 16. 7. do čtvrtka 21. 7., abychom se v pátek dopoledne rozjeli zpět do svých domovů.

Kromě tradičních tréninkových jednotek – běh, kruhový trénink, práce s hokejkou na hokejbalovém hřišti v Dolní poustevně, jsme se věnovali i ostatním sportovním disciplínám, aby soustředění bylo co nejvšestrannější, takže proběhly kolektivní sporty – házená, basketbal, fotbal, florbal, tenis nebo vybíjená. Děti si vyzkoušely i takové cvičební pomůcky, které se pomalu stávají historií – skok přes kozu, švédská bedna, kotouly….

Protože náš kemp proběhl ve velmi příjemných teplých dnech, jezdili jsme také už tradičně do Mikulášovic na místní přírodní koupaliště. A právě horké počasí nám zabránilo v zavěrečné „disciplíně“ – opékání buřtů, protože bylo v obci nedoporučeno rozdělávání ohňů, tak jsme využili pohoštění na zahradě u místních, kde jsme si ty buřty alespoň udělali na grilu.

Poděkování patří paní Martině Panešové – zdravotnici, která s dětmi denně dělala protažení, dále paní Denise Sklenářové a Marcele Mynaříkové za přípravu jídel a pánům Petrovi Fenglovi a Davidu Sklenářovi za organizaci celé akce.

Těšíme se zase za rok na 8. ročník.