A tým daroval body tygrům z Klášterce

9

Roudničtí odehráli v sobotu 12.10 další mistrovské utkání.  Soupeřem byl tentokrát HC Tygři Klášterec. První třetina přinesla vyrovnanou hru a branky se diváci dočkali až v samém závěru první třetiny. Náš tým poslal do vedení tahoun týmu Martin Kuchař.  Druhé dějství bylo na branky bohaté a přineslo jich celkem pět – dvě domácí a tři hostující. Stav před poslední třetinou byl 3:3 a pro obě mužstva bylo utkání stále otevřené. Bohužel tři hrubé chyby v obraně a zbytečné fauly našich útočníků neumožnilo našemu týmu zužitkovat předváděnou hru v branky. Náš tým stejně jako proti Lounům hrál to co diváci a realizační tým očekává. Bohužel 22 trestných minut je opravdu hodně. Hosté nabídnuté přesilovky v závěrečné dvacetiminutovce využili a z Roudnice si tak odvážejí tři body. Náš tým je druhý zápas bez bodu a v tabulce KLM ÚK klesl na 4 místo. Pokud budeme chtít v dalších zápasech získávat body, tak nesmíme našim soupeřům darovat přesilové hry za zbytečné fauly. To je jeden z hlavních faktorů, který musí naši hráči změnit, a to je úkol pro trenéra našeho týmu Milana Tomana.

HC Roudnice n.L. –  HC Tygři Klášterec     4:6 (1:0,2:3,1:3)

Branky: 19. Kuchař (Pokorný, Kolenatý), 24. Kuchař (Pokorný, Kolenatý), 30. Pokorný (Tintěra, Kuchař), 59. Kuchař (Štosek, Purma)