Činnost hráčů HCR v době karantény

48

Vzhledem k tomu, jak rychle byla nařízením vlády ukončena sezóna celému oddílu, musel hlavní trenér a jeho tým přijít s novým systémem trénování dětí na „dálku“. Díky moderním technologiím s možností komunikace přes různé sociální sítě a aplikace posílali trenéři dětem různé výzvy a tréninková videa, které děti pak následně plnily a posílaly trenérů zpět.

Vzhledem k tomu, že děti neměly žádný jiný program, staly se tyto výzvy velmi oblíbenými a děti je plnily s velkým nadšením a samotné děti si jak pak vylepšovaly různou modifikací. Byli jsme překvapeni kolik nám přicházelo fotek a videií. Na každý týden jsme posílali nová videa.

Po rozvolnění vládních opatření začaly děti vyrážet na kolo, kolečkové brusle, jiní stříleli na branku a pracovali s hokejkou. Oddíl na toto rozvolnění ihned reagoval a trenéři vyrazili se malými skupinkami na Říp, starší děti na kolech nebo ty mladší pěšky. Pro všechny to byla příležitost po delší době vidět kamarády a užít si fajn dopoledne.

Doufáme že už se brzy potkáme na letní přípravě a budeme se připravovat na další sezonu. Nejen děti ale určitě i rodiče se těší až se začne.