Čtvrťáci prohráli v Litvínově

13
slegr 1

slegr 1

V neděli 20. prosince jeli Roudničtí do Litvínova, kde změřili síly s klubem HC Verva Litvínov a HC Stadion Litoměřice. V duelu proti Litoměřicím žlutomodří podlehli 1:13. A nevyšel jim ani zápas proti Litvínovu, se kterým prohráli 7:19. Děti ale nemuseli truchlit. Malé naděje přišel podpořit Jiří Šlégr, který se s dětmi vyfotil a čtvrťáci tak mají pěknou fotografii na památku.

HC Stadion Litoměřice – HC Roudnice 13:1 (3:0, 5:1, 5:0)

HC Verva Litvínov „A“  – HC Roudnice 19:7 (7:0, 4:3, 8:4)

Sestava HC Roudnice: Korous, Medřický – Fengl, Nenadál, Jirásek – Musilová, Tumpach, Soušek – Demčík, Havlasová, Balcar.

Smolný víkend pro roudnické barvy pokračoval i v neděli. Mladí talenti cestovali do Litvínova, kde nastoupili k zápasu proti místnímu hokejovému klubu a litoměřickému Stadionu. Ani jeden duel modrožlutí nevyhráli. Roudnické trápí absence hráčů. Klání proti Kališníkům nezačali žlutomodří dobře. Již po první třetině prohrávali 0:3. Ve druhé části se jedenkrát prosadili, ale zároveň pětkrát inkasovali. Třeti perioda byla zcela v režii Litoměřic, když jejich hráči přidali dalších pět gólů. Roudničtí tak prohráli 1:13.

Utkání proti Litvínovu zahájili lépe černožlutí. V první části umístili do klece Roudnice sedm branek. Druhá třetina byla velmi vyrovnaná. Hráči Vervy se prosadili čtyřikrát, hosté třikrát. V poslední dvacetiminutovce diváci viděli dvanáct gólů. Čtyřikrát se radovali Roudničtí, osmkrát žlutočerní. Klání tak skončilo 19:7 ve prospěch Litvínova.

Pro malé hokejisty to byly poslední zápasy hrané na malém hřišti, od ledna budou již pokračovat na velkém kluzišti, tak, jako jejich velcí kolegové.

Autor článku: Soňa Jirásková