Druhé derby – Stadion Litoměřice ,,B“

Roudničtí se v sobotu 30.12 naposledy v roce 2017 sešli k poslednímu mistrovskému zápasu. Hra domácích se v posledních zápasech i přes stále vysokou marodku (stále jsou zraněný Kasal, Štosek, Kopecký, Kašička, Satran) zvedá. Zlepšenou hru chtěli potvrdit i v tomto zápasovém derby. Na zápas přišlo více jak 130 diváků, a tak se očekávala bouřlivá atmosféra. Hráči našeho týmu vlétli do zápasu aktivněji a hned v druhé minutě se ujali vedení. Soupeř bohužel vzápětí, při přesilové hře srovnal. Náš tým i v tomto zápase, bohužel pykal za zbytečná vyloučení, které soupeř trestal. Nedisciplinovanost a zbytečné vyloučení náš tým i v tomto zápase stálo bod. Mimo oslabení našeho mužstva se hrál vyrovnaný hokej, který se musel divákům líbit. Adrenalinový konec zápasu, který nakonec náš tým vyhrál na samostatné nájezdy, byl hezkým dárkem ke konci roku 2017.

HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice 6:5 SN (1:2 / 3:1 / 1:2)

Branky a nahrávky: 2. Brandejský (Lauko), 24. Pokorný, 34. Brandejský (Husák), 36. Brandejský (Lauko), 59. Pokorný (Kuchař), rozh. náj. Nenadál – 3. Šikner (Pavlata), 15. Krátký, 34. Pavlata (Rusý), 55. Cerman (Domský), 59. Pavlata (Krýsl).