Hodnocení akce: Týden hokeje 26.1. 2017

Přípravě na druhou akci Pojď hrát hokej věnoval náš klub stejnou pozornost jako v září 2016, a to ve všech dostupných mediích, která jsou v tomto regionu k dispozici. Nedílnou součástí byla i osobní propagace v okolních mateřských a základních školách. I přesto, že jsme nepřekonali 51 zapsaných dětí z minulé akce, jsme byli při registraci mile překvapeni 22 zapsanými zájemci.

Prezentace probíhala dle instruktáže, ale aby bylo dosaženo jejího maximálního účelu, byla cca v polovině přerušena. Mezitím tým trenérů zabavil malé neposedy hravou rozcvičkou a díky bezprostřední improvizaci trenérů, kteří si děti od vděčných rodičů převzali, byla také zdárně dokončena.

Na ledě byly děti rozděleny podle schopností. Třetina se pohybovala bez hrazdiček a od začátku si užívala volnosti pohybu, který jim umožňovaly pestré a zábavné hry. Zbylé dvě třetiny se bez jejich pomoci bohužel neobešly, ale i za tak krátkou dobu, se s individuálním přístupem trenérů a vzbuzenou soutěživostí naučily prvním krůčkům a svižně se postavit. Na závěr akce probíhala ukázka zápasu našich nejmenších.

>> Fotogalerie z akce zde <<

Věříme, že jsme s akcí nebyli spokojeni jen my, ale i rodiče a hlavně její nejmenší účastníci. a že je ukázka malých hokejistů zaujala a probudila v nich touhu být jako oni.

V Roudnici n. L. 27.1. 2017

Olga Jelínková