Hráči čtvrté třídy oloupili chomutovské Piráty o body

7

V neděli 7. února 2016 cestovali malí hokejisté do Chomutova, kde se střetli s místními Piráty. První branku utkání vsítili Roudničtí a ujali se vedení. Do konce první třetiny se již nic nestalo a po úvodní části platit stav 1:0 ve prospěch hostí. Piráti ve druhé periodě nejprve vyrovnali a poté se na pár vteřin dostali do vedení. Žlutomodří nejprve srovnali a poté přidali další tři góly. Po dvou třetinách byl stav 5:2 ve prospěch Roudnických. Tento stav vydržel až do konce zápasu a body za výhru 5:2 putovaly do města nad Labem.

Piráti Chomutov – HC Roudnice n/L 2:5 (0:1, 2:4, 0:0)

Sestava HC Roudnice n/L: Korous, (Medřický) – Fengl, Soušek, Adelt, Tumpach – Demčík, Nenadál, Jirásek, Dudková, Balcar, Jelínek, Malá, Havlasová, Machová.

Sestava Piráti Chomutov: Horník, (Prousa) – Penk, Šimek, Kouřimský, Pátek – Bystřický, Laušman, Nastoupil, Kocourek , Holovej, Baxa, Martinovský.

První dvacetiminutovka vyšla lépe Roudnickým, kteří se prosadili už v páté minutě a svou trefou si zajistili vedení 1:0. Žádné další góly nepadly a po úvodní části šly oba týmy do šaten za stavu 1:0 ve prospěch hostí.

Začátek druhé části vyšel lépe Chomutovským, když nejprve vyrovnali a poté přidali další branku a na chvíli se dostali do vedení 2:1. Jejich radost trvala ale pouhých deset vteřin, protože Roudničtí nejprve vyrovnali a poté přidali ještě další tři góly. Po dvou třetinách vedli modrožlutí 5:2.

Ve třetím dějství se ani jeden z klubů neprosadil a zápas tak skončil 5:2 ve prospěch Roudnice.

Autor článku: Soňa Jirásková