Hymna HC Roudnice

Krásné narozeniny.

Před 90. lety se pár jedinců dohodlo, že založí hokejový klub Roudnici nad Labem. Dlouho jsme všichni společně přemýšleli, čím potěšit všechny v úzkém i širším okolí . Co by se mohlo všem zamlouvat a líbit, co by nadchlo, jak ty nejstarší tak i ty nejmladší.

Pátrali jsem po internetu, youtube, a zjistili jsme, že není žádná hokejová hymna klubu. Zjišťovala jsem po místích patriotech, co by mohla hymna obsahovat a dostalo se mi spoustu, pokřiků, hokejových hlášek, dokonce i odkazů na super písničku z filmu Malý velký hokejista z roku 1982 (pro naše nejmenší by byla skvělá).

Ale něják jsem nebyla schopná se smířit s tím, že ještě nic takového není, že není hokejová hymna klubu.

Proto jsem dlouho neváhala a oslovila jednu Podřipskou skupinu z Radovesic u Libochovic, skupinu s krásnými rockovými písničkami, protože kdo jiný by měl složit tvrdou motivační hymnu pro naše hráče a hráčky.

Zde je dárek pro všechny příznivce HC Roudnice.

Skupina Trilobit – rock z Radovesic

HC Hymna

Heja Roudnice

HC Roudnice

HC Roudnice, tak to jsem my.

Žlutá a modrá my sbírame body.

Hrajem hokej pod Řípem u tý Labský vody.

Žlutá modrá to jsou naše barvy.

To je naše tradice, my jsme HC Roudnice.

Krásné narozeniny přejeme