Kobra Roudnici neuštkla.

6

Roudničtí v neděli 6.10 přivítali na domácím ledě rezervu druholigové Kobry Praha. Vzhledem k širokému kádru Kobry čekal náš tým velice kvalitní soupeř.

Domácí tým, předváděl hned od začátku velice účinnou a kvalitní hru. Tento projev se začal odrážet i na vstřelených brankách. Po první třetině vedla Roudnice 4:0. Do druhé části však nastoupili úplně jiná mužstva. Náš tým, patrně uchlácholen vedeném 4:0 přestal předvádět hru, která ho zdobila první třetinu. Přestal bruslit, kombinovat a místo kombinací se hráči snažili ukázat své hokejové dovednosti, které často končili ztrátou puku a nebezpečným protiútokem. Soupeř chyb v naší hře využíval a postupně snížil na 4:2.

Všichni na zimním stadionu si okamžitě vzpomněli na nepovedené utkání s HC Louny (vedení 4:1 a konečná prohra 5:7)

Stav 4:2 však naše hráče nezlomil a vítězství si již nenechali vzít.

HC Roudnice – HC Kobra Praha B – 6:2 (4:0, 1:2, 1:0)