Kolísavé výkony starších žáků

40

Starší žáci odehráli během víkendu dvě domácí utkání.
Ve čtvrtek zvítězili nad Litvínovem 8:5. Žáci dvakrát prohrávali, ale vždy zabrali a utkání dovedli do vítězného konce. Výborný výkon celého týmu byl podpořen dobře chytajícím gólmanem Korousem. 2 x se trefil Štajnc, po jedné brance přidali Krejný, Jirásek, Minařík, Malá, Šimon a poslední Horák. Tým zaslouženě získal 3 body.

V neděli, přijel do Roudnice k malému derby rival  z nedalekých Litoměřice. Náš tým namlsán výborným výkonem z utkání proti Litvínovu podal tentokrát nevyrovnaný výkon a prohrál vysoko 9:3. 1. třetina byla z pohledu domácího mužstva katastrofální, 2. třetina vypadala, že mužstvo je odhodlané zvítězit a hra se začala zlepšovat. Náš tým si vytvářel velký tlaku před litoměřickou brankou, ale bohužel se nám nedařilo vstřelit gól, který by znamenal vyrovnání a dostal by nás opět do zápasu. Naopak z nenápadné akce soupeře padla branka do naší sítě + další dva slepené góly litoměřických hráčů náš tým úplně položili. Branky tentokrát vstřelil 2x Šimon a jednou se trefil Štajnc. Tento zápas se našim SŽ opravdu nepovedl a jen potvrdil starou pravdu. Pokud chceme zvítězit, tak musíme hrát celých 60 minut a ne jen 20.