Křest nových mantinelů se povedl!

Roudnický hokejový klub pořídil pro své nejmladší hráče moderní mantinely. Obnova mantinelů pro utkání nejmenších hráčů již byla nutností. Stávající (dřevotřískové) mantinely byly již staré a značně opotřebované. Tyto mantinely jsou nutné pro rozdělení ledové plochy na dvě malá hřiště. Na každém takto vzniklém hřišti probíhají turnaje pro nejmenší hokejisty – minihokej.

Dodavatelem mantinelů byla vybrána společnost UHER Company s.r.o. Tato domácí firma se dlouhodobě zabývá výrobou mantinelů a multifunkčních hřišť. Své výrobky dodává do celého světa.

Náklady na celou akci lehce přesáhly 100.000,-Kč. Hlavní finanční podporu našemu klubu pro pořízení této investice poskytl Ústecký kraj a firma Mondi Štětí. Bez jejich finanční podpory bychom si tyto mantinely nemohli dovolit.

Nové mantinely prodělali svůj křest mezinárodním turnajem dětí ročníku 2008 a 2009, který náš klub pořádal 28. a 29. 12. 2016. Turnaje se účastnilo 12 mužstev a domácí tým obsadil 2. místo. Naši nejmladší hokejisté, tak mantinely pokřtili krásným stříbrným místem.

Projekt podpořili: