Křest nových mantinelů se povedl!

23

Roudnický hokejový klub pořídil pro své nejmladší hráče moderní mantinely. Obnova mantinelů pro utkání nejmenších hráčů již byla nutností. Stávající (dřevotřískové) mantinely byly již staré a značně opotřebované. Tyto mantinely jsou nutné pro rozdělení ledové plochy na dvě malá hřiště. Na každém takto vzniklém hřišti probíhají turnaje pro nejmenší hokejisty – minihokej.

Dodavatelem mantinelů byla vybrána společnost UHER Company s.r.o. Tato domácí firma se dlouhodobě zabývá výrobou mantinelů a multifunkčních hřišť. Své výrobky dodává do celého světa.

Náklady na celou akci lehce přesáhly 100.000,-Kč. Hlavní finanční podporu našemu klubu pro pořízení této investice poskytl Ústecký kraj a firma Mondi Štětí. Bez jejich finanční podpory bychom si tyto mantinely nemohli dovolit.

Nové mantinely prodělali svůj křest mezinárodním turnajem dětí ročníku 2008 a 2009, který náš klub pořádal 28. a 29. 12. 2016. Turnaje se účastnilo 12 mužstev a domácí tým obsadil 2. místo. Naši nejmladší hokejisté, tak mantinely pokřtili krásným stříbrným místem.

Projekt podpořili: