Mladší žáci končí sezónu 1. místem

26

Mladší žáci zakončili sezónu vítězstvím v turnaji 4 mužstev.

Tradičním závěrečným turnajem 4 mužstev ročníku 2009 u nás v Roudnici jsme zakončili hokejovou sezónu a to parádně. Systémem každý s každým jsme nejprve porazili Buldoky Neratovice 6:3, poté Hvězdu Praha 12:2 a v posledním zápase o první místo s HC Lev Ústí nad Labem jsme sehráli fantastické hororové utkání, ve kterém nechybělo vůbec nic. Nejprve euforie z vedení 2:0, poté šance na obou stranách, aby nás soupeř posledních 7 minut sevřel v našem pásmu a my horko těžko bránili …vedení. Nakonec se nám podařilo našeho soupeře porazit 2:1 a tím vyhrát celý turnaj. Děti měly obrovskou radost, a jak sami přiznaly, i oni se na střídačce strachovali, že soupeř vyrovná a celkové vítězství v turnaji nám uteče. Nakonec nám to vyšlo a vrátili jsme Ústí jejich těsnou výhru v mistrovském zápase.

S velkým sebezapřením dochytala zápas Viktorka, která několik minut před koncem utrpěla náraz protihráče, který ji způsobil lehký otřes mozku. Kromě dobrých brankářek, pevné a dobře hrající obrany, jsme se opět mohli spolehnout na naše tradiční střelce – Adélu Mynaříkovou, Mílu Tomana a Honzu Průchu.