Mladší žáci vybojovali s novým pokřikem další vítězství

9

Po předešlých dvou prohrách s HC Sport Most A a HC Draci Bílina čekala mladší žáky v sobotu 26.11. 2016 na domácím ledu odnož leadra soutěže Most B.

Ranní ospalou atmosféru probudil nový pokřik našeho natěšeného týmu. Zápas začal lépe, co se počtu střel na bránu týče, pro domácí. Obavy, že se brankářka soupeřů nedá prostřelit, padly až ve 14. minutě a stav 1:0 již zůstal do konce první třetiny nezměněn.

Do druhé třetiny vlétl Most po hlavě a hned ve 21. minutě obdržela Roudnice dvě branky. Roudničtí se vzpamatovali rychle a odpověděli vyrovnávací brankou již ve 23. minutě. To se soupeřům moc nelíbilo a vzápětí se dostali do vedení náskokem dvou branek. To naši ovšem nenechali bez odezvy, obratem brankový náskok snížili a druhá třetina končila za stavu 3:4.

Vstup do třetí třetiny se opět lépe povedl soupeři a ve 43. minutě vedli znovu o dvě branky. To už bylo na páťáky moc! Nejvyšší čas zužitkovat předešlou pauzu a cukr. V té samé minutě opět snižují na 4:5 a za bouřlivého povzbuzování početného publika vyrovnali. Po dlouhých, nervydrásajících 40 minutách, v nepřehledné situaci před brankou soupeřů, se 6. gólem dostává Roudnice opět do vedení a nakopne je to tak, že v té samé minutě přidávají ještě jeden kousek a vedou 7:5. Zbývá dlouhých sedm minut do konce a nad domácí střídačkou to připomíná dost hlučnou modlitebnu. V 58. minutě slaví mladší žáci 8. a poslední gól tohoto utkání, které končí výhrou domácích 8:5.

Díky …, že jste to nikdy nevzdali, vydolovali ze sebe zbytek sil, bojovali a prostě TO DALI 🙂