Nová sezóna – informace

Všichni sportovci se s postupným rozvolňováním covidových zákazů konečně dočkali restartu amatérského sportu. Květnové nastartování suché přípravy na novou sezónu potvrdilo všeobecně známý fakt, že sport dětem i dospělým značně chybí. Účast na trénincích je skoro stoprocentní a to nás těší.

Celou přípravu mládežnických družstev řídí šéftrenér mládeže Jarda Kalla se svým týmem (David Hnát + Milan Toman). Přípravu dospělých – A týmu a týmu Žen zajišťuje Milan Toman.

Na VV klubu jsme se shodli na tom, že chceme po suché přípravě, která je v měsících květen a červen plynule přejít na tréninky na ledové ploše. Majitel a provozovatel ZS, Roudnické městské služby nám vyšel vstříc a naše plány  přípravy jsou tedy platné. Pro náš klub to znamená značný zásah do rozpočtu. Věříme však, že se nám letošní rozpočet podaří ukočírovat.

Tímto žádám všechny hráče a hráčky o doplacení neuhrazených příspěvků za minulou sezónu. Hráče, kterým se nebudou příspěvky převádět z minulé sezóny, žádám o včasné platby v této sezóně.

Co nás tedy čeká:

Květen:

• Suchá příprava na atletickém stadiónu SOKOL
  • Suchá příprava ve Sportovním areálu v Horních Počáplech

Červen:

• Suchá příprava na atletickém stadiónu SOKOL
  • Suchá příprava ve Sportovním areálu v Horních Počáplech

Červenec:

• Od 7.7. začínají tréninky na ledě
  • Tréninků se zúčastní všechna družstva klubu
  • Zaměření TRJ je na bruslení a práci s hokejkou
  • Každý víkend bude turnaj (prostřídají se všechny kategorie)

• Od 12.7. pořádá Jarda Kalla hokejový kemp

–   Soukromá akce, detailní info podá J.Kalla

–   Zaměření TRJ je na bruslení a práci s hokejkou

Srpen:

• Od 2. – 6.8. Sportovní příměstský tábor
  • Příměstský tábor je zaměřený na sport, výlety
  • Tábor je otevřený všem dětem z Roudnice a blízkého okolí
  • Bližší informace budou na webu HC
  • Cena tábora: 2500 Kč

• Od 7. – 13.8. Klubové soustředění mládeže
  • Soustředění příměstského typu
  • Soustředění je ,,povinné“ pro všechny hráče klubu
  • Bližší informace budou na webu HC
  • Cena soustředění: 4500 Kč

Případné změny v  tréninkovém plánu  na měsíce květen, červen, červenec a srpen budou upřesněny během tréninkových jednotek šéftrenérem mládeže Jardou Kallou.

V.Čichovský