Obsazení trenérského týmu pro sezónu 2020 – 2021

Vážení rodiče, hráči a hráčky našich žákovských a mládežnických družstev. Zakončení stávající sezóny bylo díky mimořádným opatřením Bezpečnostní rady státu nestandardní. Tato situace nám také nabourala časový harmonogram sestavování trenérského týmu pro novou sezónu 2020 – 2021.

Rád bych předešel šíření fám a nepravdivých informací, a proto jsem se rozhodl zveřejnit tuto neúplnou informaci ohledně trenérského týmu na novou sezónu. Trenérský tým byl navržen tak, aby jeho složení bylo co nejefektivnější, jak pro naše hráče a hráčky, tak pro klub. Zatím proběhlo jednání s J. Kallou, D. Hnátem a M. Kuchařem. Další jednání byla vzhledem k pandemii pozastavena.

J. Kalla a D. Hnát s naším návrhem souhlasili. Martin Kuchař naší nabídku na hlavního trenéra kategorie ročníků 2010 a 2011 nepřijal. Nepřijal také nabídku asistenta u ročníků 2008 a 2009. Jeho rozhodnutí nás mrzí, ale akceptujeme ho. Celý trenérský tým bude zveřejněn až po jeho odsouhlasení na setkání trenérů, které plánuji po odeznění mimořádných opatření Bezpečnostní rady státu.

Suchá příprava začne již pod vedením hlavních trenérů nového trenérského týmu. O jejím začátku a obsahu budete včas informování na webových stránkách klubu, FB nebo osobně prostřednictvím trenérů a vedoucích mužstev.

Vladimír Čichovský
Předseda klubu
HC Roudnice nad Labem, z.s.