Opět začínáme

I přes omezení, které nám přinesl a stále přináší COVI19 pokračujeme a rozjíždíme další rok činnosti hokejového klubu. Hokejový klub v Roudnici nad Labem se zaměřuje hlavně na výchovu hokejové mládeže a po roční pauze, kdy jsme nemohli seznamovat malé kluky a holky s hokejovými dovednostmi opět začínáme.

Během září rozjíždíme tři akce, kde si kluci a holky mohou vyzkoušet co to je být hokejistou.

1. Prezentace na akci „ROUDNICE JINAK“
Termín: 18.9.2021 od 10:00

2. Akce „POJĎ HRÁT HOKEJ“
Termín: 23.9.2021 od 16:30

3. Program „ŠKOLIČKA BRUSLENÍ“
Termíny:
Pondělí od 15:00
Úterý od 16:15
Čtvrtek od 16:15

Máte doma dítě a chcete, aby sportovalo?
Přiveďte ho k nám.

Zažít Roudnici Jinak

18.9.2021 od 10:00 do 18:00

Čeká nás nábor nových členů do našeho klubu. A kdy se jindy ukázat mimo led než teď na akci ZRJ dne 18.9. 2021 v Sokolské ulici. Naše stanovistě bude na Tyršově stadionu u kuželkárny (průchod mezi zimním stadionem a Tyršovým), zde bude také odemčen přístup, tak se k nám dostanete i od zimního stadionu.

Co vás čeká když se na nás přijdete podívat? Ledová plocha, střelba na branku, ukázka golmanské výstroje, hráčské výstroje (je možnost i vyzkoušet). Dále se nám poštěstilo a dostali jsme možnost veřejného bruslení a to v čase od 15:00 do 17:00 hod. Pokud jste s tím nepočítali, tak nevadí. Náš krámek Hokejlevně pro vás připravil půjčení bruslí přímo v jejich obchodě na zimním stadionu. Můžete si tak půjčit vaší velikost a jít to rovnou zkusit na led. Kdy se Vám povede v Září Bruslit Jinak?

Těšíme se na Vás

S pozdravem Veronika a Káťa