Oslava 90 let výročí klubu

Dne 27.8.2022 se uskutečnila Oslava 90 let výročí klubu HC Roudnice nad Labem.

Hokejový klub v Roudnici nad Labem se zaměřuje na podporu sportu v regionu, a hlavně výchovu hokejové mládeže. Vznikl již v roce 1921. Výročí 90 let vzniku připadlo na rok 2021, ale tento rok byl značně ovlivněn epidemií Covid 19 a restrikcemi – došlo k ukončení soutěží v polovině sezony, k uzavření zimního stadiónu a omezení možností pořádat společenské akce. Z tohoto důvodu jsme plánovanou oslavu přesunuli na konec sezony roku 2021/2022 – srpen 2022.

Náplní oslavy byla hlavně prezentace činnosti klubu, setkání se několika generací hráčů, kteří hráli za HC Roudnice, setkání odchovanců a setkání i aktivních hráčů, rodičů, dětí a přátel roudnického hokeje.

V rámci oslavy proběhla prezentace krasobruslařského klubu – malé roudnické krasobruslařky předvedly své nové programy pro nastávající sezonu. Dále proběhl společný zápas hráčů současného týmu mužů „A“ a hráčů „Staré gardy“, kterého se zúčastnili i hráči senioři.

Dále probíhal zábavný program s animátory, herci a zpěváky, kteří přijeli naši akci podpořit a zpříjemnit atmosféru oslavy.

Při oslavě jsme měli možnost nahlédnout do klubové kroniky, která mapuje významné období hokejového klubu, byla velkou atrakcí a určitě zůstane součástí historie hokeje v Roudnici nad Labem.

V rámci programu bylo zajištěno občerstvení účastníků, zdravotní dozor a významným účastníkům oslav byl předán hmotný dar v podobě trička s logem 90 let hokeje v Roudnici nad Labem

Akce proběhla pod patronací a přispění Města Roudnice nad Labem