Podaří se mladším žákům prodloužit sérii výher?

17

Roudničtí mladší žáci zahájili přípravu na novou sezónu soustředěním v srpnu. Na mistrovská utkání si děti musely počkat do září. Mládežnická liga odstartovala v sobotu 10. září, když mladé naděje změřily síly s ústeckým Slovanem.


Úvodní duel nové sezóny jim ale příliš nevyšel, když z ledu odešli poraženi vysoko 2:11. O týden později si žlutomodří spravili chuť v klání proti Děčínu, který na domácím ledě porazili 6:4.

To ale bylo z úspěchů na delší dobu vše. Mládežníkům se začala lepit smůla na paty, když utrpěli šest porážek v řadě. Nejprve podlehli Litoměřicím 0:8, poté Mostu „A“ 4:12, Bílině 0:16, Mostu „B“ 8:14, Lounům 2:6 a Litvínovu 5:11.

Na lepší časy se modrožlutým začalo blýskat 26. října, když remizovali s kladenskými Rytíři 3:3. Poté porazili Slovan Ústí 9:7 a naposledy Děčín 8:1. Těmito výsledky mladší žáci potěšili všechny své příznivce, včetně rodičů, trenérů a realizačního týmu.

Ve čtvrtek 10. listopadu vyzvali Roudničtí k odvetě Litoměřice, kterým v prvním vzájemném souboji podlehli 0:8. Druhé vzájemné klání jim vyšlo na výbornou. Stadion porazili 5:2. Mládežníci tak mají za sebou sérii tří vítězných zápasů v řadě. Podaří se jim skvělou formu udržet i nadále?

Sestava HC Roudnice n/L:
Korous M. – Adelt O., Balcar O., Demčík M., Dudková D., Fengl V., Havlasová A., Jelínek D., Jirásek L., Kašpárek P., Krejný M., Machová A., Malá E., Nenadál F., Soušek P., Tumpach J.

Trenéři :
T. Dudek, P. Sušek, J. Svoboda.

Autor článku:
Soňa Jirásková