Podřipský pohár 2019 – Turnaj ročníku 2005/2006

65

Jak se již stalo pravidlem, patří o dubnové víkendy zimní stadion v Roudnici n. L. hokejovým turnajům mládeže. Víkend 12. – 14. 4. patřil starším žákům.

Turnaj měl i svého zahraničního účastníka v podobě finského týmu Lautakyllän-Luja. Dále pak turnaj doplnili týmy Lvi Břeclav, Slovan Louny, Draci Bílina, Buldoci Neratovice a domácí tým HC Roudnice n. L. Hrálo se systémem každý s každým vždy 2 x 20minut, kdy se každá třetina počítala jako jeden zápas. Po třídenním hokejovém maratonu bylo konečné pořadí týmů následující. Bílina, Břeclav, Louny, LAKI (Fin), Roudnice a Neratovice.

Náš domácí tým sice skončil až na pátém místě, ale vzhledem k tomu, že to byl turnaj pro ročník 2005/2006 a náš tým má pouze dva hráče ročníku 2005 není výsledek až tak špatný. Celý turnaj byl hodně vyrovnaný a před posledním utkáním mohl domácí tým pomýšlet ještě i na medailové umístění. Bohužel špatná střelecká bilance, která nás provázela celý turnaj, nám nedovolila lepší konečný výsledek.