Povedený 2-denní Velikonoční turnaj ročníku 2008

32

V sobotu 20. 4 a v neděli 21. 4. se na našem zimním stadionu odehrál tradiční turnaj ročníku 08/09, který je jakýmsi ukončením celé sezony.

Turnaje se zúčastnilo 6 týmů systémem každý s každým a hrálo se 2×15 min. s tím, že každá třetina se počítala jako samostatný zápas.

Naše mužstvo v prvním dvojzápase zdolalo HC Lev Slaný 4:1 a 2:1, když jsme rozhodující branku vstřelili necelé 3 vteřiny před koncem zápasu. Ve druhém dvojutkání bylo velké derby s HC Stadion Litoměřice a v prvním zápase jsme bohužel prohráli 0:3, abychom ve druhém zápase po zlepšeném týmovém výkonu zvítězili 1:0. Poslední sobotní zápas byl proti česko-německému týmu HC Black Panters Jonsdorf/Varnsdorf a po dalších 2 výhrách v poměru 2:0 a 6:1 jsme si po prvním hracím dni drželi průběžné 2. místo za suverénním týmem HC Medvědi Beroun a těsně před Litoměřicemi, kteří ztratili bod s Bílinou.

Ve druhém dni jsme nejprve 2x porazili nevyzpytatelnou Bílinu za obrovské podpory Jonsdorfu/Varnsdorfu v hledišti, protože právě tyto týmy soupeřili o 5.-6. místo.

Před posledním dvojzápasem byly jasně rozdané karty. Naše mužstvo mohlo skončit na 1., 2. nebo i 3. místě, záleželo, jak se popereme s dosud suverénním týmem z Berouna. První zápas jsme začali fantasticky a brzy vedli 2:0. Beroun však využil svých velmi šikovných dětí a zápas nakonec otočil, což pro ně znamenalo vítězství v celém turnaji a pro nás nervy, abychom urvali alespoň bod z další třetiny, což by znamenalo 2. místo před Litoměřicemi, což se nakonec povedlo, protože naše děti sehrály fantastický zápas a po zaslouženém vítězství 2:0 jsme slavili kýžené 2. místo.