Představení nové prodejny s hokejovým vybavením v Roudnici nad Labem

Jsme dva „společníci“ – Petr Pokorný a Jiří Krejsa ml., dříve jsme spolu hráli hokej, v současnosti spolu vedeme prodejnu s hokejovým vybavením v Mělníku a nově i v Roudnici nad Labem.

Níže se Vám blíže představíme a popíšeme naší filozofii.

Pohled do historie

V roce 2010 jsme otevřeli první naši prodejnu s hokejovým vybavením v Mělníku na zimním stadionu, kterou dodnes společně vedeme. Tato prodejna se stala postupně úspěšnou, a to především díky filozofii, kterou jsme zvolili. Tato filozofie se opírá o vstřícný přístup k zákazníkům, o širokou nabídku produktů za přijatelné ceny a o nabízené služby, mezi které patří broušení bruslí na automatické brusle ProSharp, nebo půjčovna bruslí, kterou dnes využívá široká veřejnost z Mělníka a okolí.

Současnost

Vedle zavedené prodejny v Mělníku jsme nově otevřeli také prodejnu v Roudnici nad Labem, kde se uvolnily prostory po předchozím nájemci.

Prostory jsou sice menších rozměrů, ale i tak se nám podařilo do prostor dostat vše, co jsme potřebovali. I zde tedy bude v nabídce broušení bruslí na automatické brusle ProSharp, široký sortiment hokejového vybavení předních hokejových značek a chybět nebude ani půjčovna bruslí, která začne fungovat během listopadu 2018. Dále nebude v prodejně chybět ani pec na brusle, kde bude možné tepelně tvarovat brusle dle potřeb zákazníka. Jako další služby jsou nabízené opravy hokejek, rukavic a dalších částí výstroje.

Naše filozofie zde má být stejná jako v Mělníku, tzn. vstřícný přístup, přijatelné ceny a kvalitní nabízené služby.

Jako úvodní akci nabízíme všem hráčům klubu HC Roudnice nad Labem slevu 25% na první nákup, při registraci pak nabízíme časově neomezenou slevu 10% na vše.

Všední dny 15:00 – 19:30
Sobota, neděle 11:00 – 16:30

E-shop

Vlastníme internetový obchod www.hokejlevne.cz.

Kontakty:

Petr Pokorný