Přijďte ve středu 9.9 2020 v 16:30 na zimní stadion v Roudnici nad Labem na pokračování akce ,,Pojď hrát hokej“

147

Ve středu 9.9 2020 v 16:30 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Náš hokejový klub ve spolupráci s Českým hokejem, pořádá na zimním stadionu v Roudnici nad Labem, akci v rámci projektu Pojď hrát hokej. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese malý dárek.

Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na zástupce klubu p. Tomáše Dudka mobil: 606 337 797 s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Pojď hrát hokej je sportovní akce pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky akce je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí, do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (Český hokej), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM. Více informací o příspěvku na první hokejovou výstroj najdete zde.

Tato akce se v rámci projektu Pojď hrát hokej, koná v Roudnici nad Labem již pošesté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem téměř 30 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

Těšíme se na Vás

Tým HC Roudnice nad Labem