První turnaj našich nejmladších

Naši nejmladší hráči HC Roudnice n/L 1. a 2.třída  ročníků 2015/2016 mají za sebou svůj první turnaj.

Poprvé oblékli hráčské dresy s logem našeho klubu a vyrazili do Teplic na HUSKIES CUP turnaj,  který se konal dne 22. 10. 2022.

HUSKIES CUPu se účastnili další tři týmy. Jako první soupeř, se kterým náš tým změřil síly byly favorité turnaje Letci Letňany. Na našich hráčích byla vidět nervozita, ale hlavně odhodlanost nastoupit v prvním soutěžním zápase a odejít z něj s co nejlepší výsledkem. Po namáhavém prvním zápase, se utkali s domácími hráči z týmu HC Teplice Huskies. I přes výhodu domácího prostředí náš tým podal výkon, který potěšil každého fanouška HC Roudnice n/L, kteří stáli v ochozech a neúnavně fandili a hnali náš tým vpřed.

Jako poslední zápas turnaje naše hokejisty a hokejistky čekal tým HC Děčín. Postupem času se projevila únava našich nejmenších hráčů, ale trenéři Tomáš Fiala a Petr Richter se postarali o to, aby i naši nejmenší hráči z HC Roudnice n/L, podali takový výkon, za který se rozhodně nemusí stydět.

Byl to náš první turnaj a všichni  naši hráči si odnesli cenné zkušenosti a krásné vzpomínky na tento den.

Při vyhlášení výsledků HUSKIES CUPu, kde jsme se umístili na 4. místě.

Z každého odehraného zápasu byli vyhlášeni nejlepší hráči utkání.

A tak i naši hráči byli odměněni za úžasný výkon v prvním turnaji.

Přejeme našim nejmladším hráčům mnoho štěstí při dalších turnajích, které si pro ně jejich vedoucí Petra Krobová a trenéři určitě připraví. Myslím, že jsme již něco zaslechli o velkém Vánočním turnaji na stejném zimním stadionu.