Roudnice deklasovala Louny 11:1

3

Roudničtí v sobotu 8.10 přivítali na domácím zimním stadiónu loňského finalistu KPM a účastníka baráže o 2. ligu HC Slovan Louny. Fanoušci i realizační tým našeho týmu očekávali vyrovnaný zápas.

Po úvodním vhazování bylo však vše jinak. Do utkání vstoupili aktivněji domácí, kteří si vytvořili hned několik gólových šancí. Žádná z nich však neskončila v brance hostí. Domácí se nakonec 1. vstřelené branky dočkali. V 7. minutě prostřelil rychlou střelou vše Pavlata, brankář nestihl na jeho střelu zareagovat a Roudnice vedla 1:0. Roudničtí byli po vstřelené brance aktivnějším týmem a během 4 minut přidali další 2 branky (Čichovský a Pokorný). Lounští hráči na náš tým, předvádějící pro diváky atraktivní hokej, nestačili a často si pomáhali faulem. Po jednom takovém zákroku na J. Brandejskýho nařídil rozhodčí trestné střílení. Sám hráč při samostatném nájezdu předvedl hokejovou parádu, která nadchla všechny diváky, a s přehledem proměnil. Tato branka našeho soupeře totálně zlomila a od 10 minuty již byl na ledě pouze jeden tým. Svou aktivitu a jasnou převahu potvrzovali naši hráči i dalšími vstřelenými góly. Postupně se trefili do branky hostů Purma, Brandejský, Kopecký, Nenadál, Brandejský, Pavlata a Cerman. Lounský Slovan tak odjel z Roudnice s přídělem 11 branek.

HC Roudnice – HC Slovan Louny 11:1 (4:1, 2:0, 5:0)

Branky a nahrávky:
8. Pavlata (Nenadál), 9. Čichovský (Pokorný), 10. Pokorný (Čichovský, Kopecký), 10. Brandejský (TS), 26. Purma (Kasal), 32. Brandejský (Nenadál, Pavlata), 46. Kopecký (Martinec), 48. Nenadál (Pavlata), 54. Brandejský (Pavlata), 56. Pavlata (Brandejský, Hlavička), 59. Cerman (Brandejský, Kolařík) – 17. Šedivý (Růžek, Vavrica)

Příští soupeř:
SK Kadaň – 9.10.2016 od 14:00 v Kadani