Roudnice dostala své oba soupeře na lopatky

4

Roudničtí hokejisté během pěti dnů odehráli dva zápasy a soupeřům nastříleli 19 branek, v tomto ročníku již podruhé. Vydrží přicházející forma a udrží hráči své emoce na uzdě?

V sobotu 3.12 náš tým na domácím ledě přivítal HC Lovosice.

Naši hráči si zápas s chutí užili. V první třetině jsme se prosadili pouze 2x, ale v druhé dvacetiminutovce naši hráči založili pevné základy k další výhře. Zápas jsme odehráli skvěle, náš tým produkoval týmovou hru, která je v této sezóně zdobí. Výsledek zápasu 10:1 pro náš tým, byl k Lovosickým milosrdný. Je to již druhá desítka, kterou jsme tomuto soupeři nadělili.

HC Roudnice – HC Lovosice 10:1 (2:1, 3:0, 5:0)

Branky a nahrávky:
Nenadál (Purma, Brandejský), Nenadál (Brandejský), Kuchař (Kopecký, Tintěra), Purma (Nenadál, J. Brandejský), Purma (J. Brandejský, Tintěra), Purma (J. Brandejský), Vacek (Sailer, Pavlata), Kuchař (Čichovský), Pavlata, Nenadál

V úterý jsme doma přivítali SK Kadaň ,,B“. SK Kadaň je nepříjemný soupeř, který dokáže potrápit každý tým. V páté minutě jsme v rozmezí 1 minuty vstřelili tři branky a dle stavu se zdálo, že je již rozhodnuto. Všichni diváci očekávali další jasnou výhru. V sedmé minutě zápasu, po nedůrazu před naší brankou, byl během dalších dvou minut stav 4:2. Hosté začali být aktivnější a obraz hry se postupně vyrovnal. Díky častému vylučování soupeře jsme si udržovali převahu a náš výkon se postupně zvedl. Lépe jsme se pohybovali a tlačili soupeře v jeho třetině. To se začalo opět projevovat i na skóre. Hráči Roudnice si po tomto zápase připsali další jasnou výhru.

HC Roudnice – SK Kadaň B 9:6 (4:2, 2:2, 3:2)

J. Brandejský (Zedek), Vacek (Richter), Pokorný (Kuchař), Nenadál (Hlavička), Kuchař (Arazim), J. Brandejský (Pavlata), Pavlata (Nenadál), Arazim, Pavlata (J. Brandejský)