Roudnické ženy na vítězné vlně

254

Roudnické ženy na vítězné vlně – za odměnu nominace do reprezentačních výběrů

Roudnická děvčata mají odehranou první třetinu soutěže a vedou si opravdu znamenitě. V soutěži ve které nastupují týmy zvučných hokejových měst jako jsou Pardubice, Liberec, Karlovy Vary a další, nenašly naše dívky v prvních šesti utkání přemožitelky a vedou 1. ligu žen bez ztráty bodu. Vedení týmu v čele s novým trenérem Radkem Ulbrichtem a ostříleným vedoucím týmu Antonínem Bláhou poskládali pro tuto sezónu tým vskutku znamenitě. Vsadili na zkušenost holek, které již něco v ženské lize odehrály jako jsou kapitánka Eliška Malá, Ivana Beránková, Kristýna Mertová a další. K nim vhodně zapojili mladé tváře jak z mládežnických kategorií HCR tak i z okolních týmů Junioru Mělník a Buldoci Neratovice. K tomu se v brance střídají odchovankyně HCR a to zkušenější Denisa Dudková a mladá brankářka Nikola Bergerová, které drží přední místa v hodnocení brankářů celé soutěže. Povedlo se poskládat vhodný mix hráček s velkým potenciálem do budoucna o čemž hovoří věkový průměr týmu, který je nejnižší v celé soutěži a to neuvěřitelných 18let. Právem můžou být pánové se svým týmem zatím velmi spokojeni.

Odměnou celému týmu a oddílu HCR je jednak vedení v celé soutěži a zároveň nominace několika děvčat do výběru národních týmů. S týmem ČR U16 se programu Future Olympians zúčastní Nikola Bergerová, Adéla Mynaříková, Veronika Ulbrichtová a Hana Panešová. S reprezentačním výběrem žen ČR U18 se turnaje tří zemí v Teplicích zúčastní brankářka Denisa Dudková. Je vidět výborná práce našeho oddílu s mládeží, protože máme nejvíce nominovaných hráček z celé ČR.

Vedení HCR děkuje celému týmu za vzornou reprezentaci oddílu i města Roudnice n. L. a přejeme hodně štěstí do zbytku sezóny.

Soupiska HCR ženy – Dudková, Bergerová N., Kučerová – Richtrová, Bergerová K., Horáková, Jirotková, Mertová, Beránková, Panešová, Malá, Simiková, Feixová, Louthanová, Čepková, Vaňková, Mynaříková, Ulbrichtová, Zimová, Vraná, Čížková, Vltavská