Roudničtí hráči darovali soupeři vítezství

8

Roudničtí v sobotu 18.2 přivítali na domácím zimním stadiónu k prvnímu utkání play off tým SK Kadaň.

HC Roudnice – SK Kadaň B 3:4 (0:2, 2:2, 1:0)

Branky a nahrávky:
Sailer (Pokorný), Sailer, Kopecký (Pokorný)

Na sobotní odpoledne fanoušci domácích jen tak nezapomenout. Hráči A týmu vstoupili do utkání velice ospale. V ospalém tempu pak předvedli divákům herně nejhorší třetinu za celou sezónu. Hosté šanci, kterou jim domácí tým nabídl, využil a postupně upravoval skóre až na hrozivých 1:4.

Krasojízdy domácích hráčů s absencí přihrávek na volné spoluhráče branku hostí neohrozily. Teprve v druhé polovině utkání se hra domácích začala přibližovat tomu, co domácí tým zdobilo v minulých utkáních. Se zvyšujícím tempem hry a s kombinacemi v útočné třetině, se začalo měnit i skóre. Za stavu 3:4 si domácí hráči vytvořili závěrečný tlak, ve kterém byli velice blízko vyrovnání. Zbytečné fauly a diskuse s rozhodčím je však o možnost vyrovnání připravili.

Ve středu 22.2 zajíždí náš tým k odvetě do Kadaně. Všichni doufáme, že naši hráči budou chtít vyhrát a s maximálním nasazením odehrají celých 60 minut. Jedině vítězství, tak v této sezóně vrátí hokej před domácí fanoušky.