Roudničtí nejmladší hokejisté si prožili své „poprvé“

Roudnická lvíčata – hokejová 1. třída tvořená ročníky U12 a U13 se od srpna tohoto roku připravuje k svému 1 zápasu. Po měsících her a výuky hokejových základů je, dle realizačního týmu 1. třídy, tým k prvnímu zápasu připraven.

Trenérka týmu paní Jitka Holá svým svěřencům zajistila soupeře zvučného jména. Do Roudnice dorazil tým malých hokejistů Sparty Praha. Střídačku malých sparťánků dirigoval jejich trenér pan Zikmund. Střídačku našeho týmu měli pod dohledem všichni trenéři – Holá, Hnát, Vorlíček a Sekera.

10.10 se před 16 hodinou začaly zaplňovat ochozy stadiónu a v 16:15 to začalo. Pro naše „lvíčata“ to bylo první buly. Dle slov trenérů a rodičů všech aktérů tohoto zápasu se bylo na co koukat. Oba týmy překvapily svojí bojovností, chutí do hry a celkovou skvělou hrou. Rodiče se jim po závěrečném děkovačce odměnili za skvělý zápas obrovským potleskem.

Všem, sparťánkům i našim lvíčatům ještě jednou děkujeme za krásný zápas.

Trenérům pak gratulujeme k jejich skvělým svěřencům.