Roudničtí žáci remizovali i s litvínovskou Vervou

6

Pouhé dva dny měli roudničtí čtvrťáci na regeneraci. V neděli 31. ledna 2016 přivítali v domácím prostředí hokejisty z Litvínova. První třetinu ovládli domácí, když dvakrát skórovali a jednou inkasovali. Ve druhé části přidaly oba týmy po jedné brance. V posledním dějství se dařilo hostům, když přidali další gól. Duel tak skončil vyrovnaně 3:3.

HC Roudnice – HC Verva Litvínov 3:3 (2:1, 1:1, 0:1)

Sestava HC Roudnice: Korous – Fengl, Machová, Adelt,  Tumpach – Demčík, Nenadál, Jirásek, Balcar, Jelínek, Malá, Musilová, Havlasová.

První patnáctiminutovka přinesla celkem tři góly. Dvakrát se prosadili domácí hráči a jeden úspěch si připsali také hosté. Po první části byl stav 2:1 ve prospěch Roudnice.

Druhá perioda byla velmi vyrovnaná. Hokejisté Vervy nejprve vyrovnali a Roudnické tato branka na nějakou dobu paralyzovala. Do konce druhé třetiny se ale žlutomodří nadechli k náporu a soupeři vsítili další gól. Po dvou částech tak platil stav 3:2 ve prospěch modrožlutých.

Ve třetí části se domácí gólově neprosadili. Jediný gól této třetiny padl do Korousovy klece. Po třech dějstvích byl stav nerozhodný 3:3.

Autor článku: Soňa Jirásková