Seminář pro rodiče a trenéry

Role rodičů ve výchově sportovce.
Jak najít hranici mezi podporou a nátlakem?

15. listopadu 2018 | 17:00 – 19:00
Kulturní a konferenční centrum Litoměřice (bývalý Kulturní dům), Na Valech 2028, Litoměřice
Hlavním vchodem do KKC z ulice Na Valech (parkoviště za KKC – ulice Křížová-Vojtěžská či U hvězdárny)

Témata:

• Jak z pozice rodiče rozvíjet sebevědomí mladých sportovců
  • Jak jim pomáhat překonávat překážky a neúspěchy
  • Proč mladí sportovci se sportem předčasně končí a jak tomu předejít
  • Správný jídelníček malého hokejisty

Lektoři:

Mgr. Václav Petráš (sportovní psycholog)
• Absolvoval magisterský obor psychologie na FSS MU v Brně.
• Spolupracuje s českými i zahraničními vrcholovými sportovci, včetně několikanásobné grandslamové vítězky či reprezentantů v nejrůznějších sportovních disciplínách (hokej, volejbal, basketbal, lyžování a řada dalších).
• Je sportovním psychologem hokejové akademie HC Oceláři Třinec.
• Spolupracuje i s HC Vítkovice Ridera, Českým florbalem, HCB Karviná a dalšími organizacemi.

MUDr. Marie Skalská (lékařka, fitness instruktorka a lektorka)
• Vystudovala 1. lékařskou fakultu UK a od té doby aktivně publikuje a přednáší po celém světě na téma pohybová aktivita, výživa, redukce hmotnosti a prevence civilizačních onemocnění.
• Ambulantně působí v Institutu sportovní medicíny.
• Členka České kardiologické společnosti, České obezitologické společnosti, Evropské kardiologické společnosti a European College of Sport Science.
• Pro Český hokej je společně s psychologem Petrášem v přednáškovém týmu, který objede v sezóně 2018/2019 všechny kraje.

Počet kreditů za absolvování semináře (pro trenéry): 4

Seminář je zdarma a bez nutnosti registrace.

Pro další informace kontaktujte Vladimíra Krampola, mobil +420 602 308 243, e-mail krampol@czehockey.cz.

>>> Oficiální pozvánka ke stažení zde <<<