Sobota 21.2.2015

Kouzelná sobota

aneb když se daří tak se daří

Původně nic nenaznačovalo, že by sobota 21.2.2015 měla být jiná snad kromě nabytého zápasového kalendáře, ale člověk míní pán Bůh mění…

Do naší Ice-cold arény zavítali v rámci Ligy mladších a starších žáků poněkud netradiční soupeři s názvem Čerti Ostrov z karlovarského kraje. Hned v prvním zápase utrpěli vysokou porážku 9:5 a naši mldší žáci si mohli zaslouženě připsat první výhru v soutěž. Ve druhém zápase jsme roztříleli jejich starší kolegy vysoko 17:1.

3. třída se zúčastnila turnaje v Chomutově. Ve kterém utrpěla porážku s Chomutovem A, remizovala s Ústím a porazila Drážďany a navíc, díky přispění neúnavné paní Olinky, angažovala do role asistenta trenéra i kauče našeho národního týmu a vynikajícího hráče pana Vladimíra Růžičku.

p2210302r

Večer pak okořenili naši muži hokejovou sobotu jasným vítězstvím 10:3 (6:0, 2:1, 2:2) nad Kobrou Praha B. Zejména první třetina musela potěšit všechny diváky.