Spouštíme nový web klubu, jak se vám líbí?

Po několika měsíčním úsilí vám s nadšením představujeme novou podobu klubového webu. Doufáme, že vám nový web poskytne veškeré informace, které budete potřebovat. V dnešní uspěchané době se trendy velmi rychle mění a náš klub chce s nimi držet krok už jen proto, že naším posláním je práce s mládeží a mládež trendová býti chce 🙂 Nový vzhled webu a jeho přepracovaná struktura nechť je od nás takovým „vzkazem“, že HC Roudnice vstupuje do nové etapy jeho více než 85-tileté úspěšné historie.

Na webu budou i nadále probíhat dolaďovací práce, proto se předem omlouváme za případné nedostatky, které jsme připraveni okamžitě řešit. Zároveň velmi rádi uvítáme jakoukoliv odezvu od vás, návštěvníků a přátel klubu.

Přejeme vám příjemné chvilky při brouzdání tímto koutkem internetu.

Krásný den všem

Vladimír Čichovský