Svižný rozjezd mladších žáků

Po srpnových soustředěních, které absolvovali v domácím prostředí a ve Vlašimi, se mladší žáci dostali do tempa hned 13. srpna, kde se v přátelském utkání střetli s hráči Kanady. Prohráli sice vysoko, ale to je neodradilo od ctižádostivosti. V dalších přátelských utkáních, již s vrstevníky HC Buldoci Neratovice (8:2) a HC Česká Lípa (6:4), se tentokrát v obou případech radovali z výhry.

V září nastoupili do soutěže pořádané ČSLH Ústeckého kraje a absolvují smyčku ve skupině s HC Rebel Nejdek, HC Slovan Louny B a Mostečtí Lvi B. Po prázdninovém úbytku kádru a současné marodky, která se v této době nevyhne asi nikomu, je vytíženost hráčů maximální. Před sebou mají poslední čtyři utkání v Lize mladších žáků D, kterou k naší velké radosti proplouvají zatím bez ztráty bodu. Věříme, že do blížících se zápasů O pohár Ústeckého kraje, kde se opět po roce střetnou s rivaly z Chomutova, Bíliny, Ústí …, budou nastupovat se stejným elánem, a že se budeme moc těšit i z nějakých bodíků.

Aktuální přehled zápasů zde.

O. Jelínková