Trenérská výměna

Náš klub mění šéftrenéra mládeže.

Od 15.9 přebírá naší hokejovou mládež od Jardy Kally hokejový matador a zkušený trenér Tomáš Demel.

Po překvapivém rozhodnutí Jardy Kally ohledně jeho odchodu z našeho klubu jsme velice rádi, že můžeme představit jeho nástupce. Náš klub se dohodl na spolupráci s Tomášem Demelem.

Tomáš Demel je bývalý profesionální hokejista (trojnásobný vítěz ELH ČR) se zkušeností s naší a slovenskou Extraligou, KHL a italskou soutěží D1. Vsetín, Znojmo, Zlín, Mladá Boleslav, Lada Toglliati, Slovan Bratislava a Žilina to jsou hokejová města – týmy, kde působil. Byl také úspěšným reprezentantem České republiky v in-line hokeji. S národním týmem vybojoval na MS zlatou medaili. Tomáš má trenérskou licenci B s dlouholetou zkušeností s trénováním dětí-mládeže-dospělých. V posledních čtyřech letech působil jako trenér v zahraničí. V letních měsících spolupracuje s Luďkem Bukačem na organizaci a vedení tréninkových letních kempů. Jeho velké zkušenosti budou jistě pro náš klub velikým přínosem.

Vedení klubu věří, že tato změna bude přínosem. Jak na ledě, tak i v kuloárech.