Turnaj 1.srpna 2021 ročníků 2014

70

Turnaj 1.srpna 2021 ročníků 2014

Naši nejmenší zazářili na svém prvním turnaji pořádaném na domácím zimním stadionu.

První turnaj, první srpnovou neděli v první den v novém měsíci naznačoval, že právě dnes je ten správný čas uspořádat menší turnaj pro ty naše nejmenší. Pozvání k účasti na turnaji přijali nejříve 4 týmy z blízkého okolí. Jednalo se o týmy HC Kralupy nad Vltavou, HC Rytíři Kladno, HC Junior Mělník, HC Slovan Louny a my HC Roudnice nad Labem.

Sama jsem si myslela, že napoprvé by stačili jen 4 týmy (3 venkovní a jeden domácí), tak přeci ty natěšné hráče neodmítneme a nechtělo se mi ty malé hráče nezklamat. V hlavě mi probíhala myšlenka, že budu muset nějáký tým odmítnout , ale nebyla jsem toho srdce vybrat jeden, který by to měl být? Kladno? Louny? Mělník? Kralupy? Nebo snad i my? Vidíte jednoduché to není, v tu chvíli mně ani nanapadlo, že by vlastně šlo rozlosování i při počtu pěti týmů. Tak jsem hledala poslední horký tým. Ale kde hledat?

Oslovila jsem tedy poslední tým na svém papíru s kontaky od své kolegyně vedoucí vyšší hokejové třídy do kterého jsem vkládala svou poslední naději než mi mé představy o bezproblémovém turnaji spadnou úplně. Zadařilo se!!! Hurá! Takhle bleskovou odpověď jsem ani nečekala, v době prázdnin a dovolených to bylo neskutečné. A teď, se mohlo přejít k plánovaní a rozlosování týmů na jednotlivé zápasy. V tuto chvíli, jsem začala zjišťovat, že z dopoledního turnaje máme rázem celodenní.

Rozlosování proběhlo, vše se zdálo býlo již připravné.

Ale co tým našeho klubu? Máme hráče? Vědí o tom? Nebo odpočívaji na dovolených či táborech?

Povedlo se!!! Šéftrenér mládeže Jaroslav Kalla nomiloval ty naše nejmladší ročníky. Nejdříve 2014, po té doplnění ročníkem 2013 a skvělou velmi šikovnou Amálkou Svobodovou r.2013.

Tohle vše se odehrávalo pouze předturnajově.

Nadchází noc před turnajem! Nemůžu spát! Opravdu máme vše připraveno? Cedulky? Propozice? Ovoce? Co ještě? Tým? Neomarodí někdo? Přijedou všechny přislíbené týmy? Poháry? Medaile? Mám vše v autě, tak spát!

Je tu ráno, označit šatny, připravit ovoce a počkat až vše začne. Kde mám vytisknuté cedulky? V deskách! Tam kam jsem je dávala nejsou! Kde jsou? Začínám propadat panice. Přicházejí hráči pozvaných týmů a ptají se kde máme šatnu? A proč není označená? To je tedy příprava. Co mám dělat? Proč ty cedulky nejsou v těch deskách? Kam se jen poděly, vzdyť tam byly. Přepadá mě pocit neúspěchu, je ráno a už teď nic nejde tak, jak by mělo! Jak dopadne zbytek dne? To bude hrůza, můj první turnaj a já zklamu všechny, trenéra, náš nejmladší tým a i pozvané týmy.

Procitám a probouzím se s oroseným čelem a zjišťuji, že je půl druhé v noci a já jsem ve své ložnici ve své posteli, proboha byl to jen živý sen, ale tak živý, že jsem o něm ani minutu nepochybovala. Uff, to se mi ulevilo. Tak teď to zaspat a ráno vstát tou pravou nohou z postele.:)

Je to tu! Pro většinu z nás, náš velký den. Jak pro mě tak pro naše malinké hráče.

Přijíždíme před sedmou ráno na zimní stadion, hlavou mi problikne myšlenka, zda jsem už někdy byla takhle brzo ráno na tom našem Zimním stadionu, v celém areálu je naprosté ticho. Nikde ani noha, jen jeden z našich úžasných pánů ledařů, který mi předává klíče od všech šaten, které na tento velký den potřebuji. Odemykám naší šatnu a odkladám své věci, otevírám desky s cedulkami, jupí jsou na svém místě. Beru izolepu a jdu označit šatny, připravuji ovoce a přichází naši první hráči s rodiči, jsou skvělí a pomáhají mi připravit zbytek ovoce roznést ho do ostatních šaten, šťítky na poháry a stolek k ledu na výstavu.

Blíží se devátá hodina a většina z týmu se začíná scházet u ledu. Jen ještě jedn tým chybí, vím první zápas má až v devět padesát pět, jdu vše omrknout ze shora. A teď slyším rámus, co to je? Pokládám si otázku, kdo může dělat takový rozhuch? Myslela jsem si to, jsou to oni přijel poslední tým našeho turnaje, RBP jsou zde a můžeme v klidu začít.

Devět nula pět a začíná první dvojzápas. Ledovou plochu jsme rozdělili na dvě hrací, v prvním hracím čase nastoupily týmy HC Roudnice n.L. proti HC Kralupy n. V (body 2:0) a na druhé ploše HC Junior Mělník proti HC Slovan Louny (body 0:2)

Druhý dvojzápas v 9.50 HC RBP proti HC Rytíří Kladno (body 2:0) druhá plocha HC Junior Mělník proti HC Roudnice nad Labem (body 0:2)

Třetí dvojzápas v  10.35 HC RBP proti HC Slovan Louny (2:0) a druhá plocha HC Kralupy nad Vltavou proti HC Rytíři Kladno   (body0:2)

Čtvrtý dvojzápas v 11:25 HC Junior Mělník proti HC Rytíři Kladno (body 0:2) a druhá plocha HC Slovan Louny proti HC Roudnice nad Labem (body 0:2)

Pátý dvojzápas v 12.10 HC Kralupy nad Vltavou proti HC RBP  (body 0:2)  a druhá plocha HC Rounice nad Labem proti HC Rytíři Kladno (body 2:0)

Šestý dvojzápas 12.55 HC Slovan Louny proti HC Kralupy nad Vltavou (body 2:0) a druhá plocha HC RBP proti HC Junior Mělník (body 2:0)

Sedmý dvojzápas 13.45 HC Junior Mělník proti HC Kralupy nad Vltavou (body 2:0)    a druhá plocha HC Roudnice nad Labem proti HC RBP (body 0:2).

Kdo mohl vědět, že poslední zápas týmů HC Roudnice nad Labem proti HC RBP je zápas první a o druhé místo tohto krásného turnaje. A poslední zápas, který se odehrál mezi Slovanem a Rytíři jim určí třetí a čtvrté místo.

A konečně přichází poslední zápas tohoto turnaje a to HC Slovan Louny proti HC Rytíři Kladno. (body 2:0)

Shrnutí bodů za tento turnaj

6.místo s nulovým početem bodů si odvezl klub HC Kralupy nad Vltavou

5.místo se dvěma body si odvezl klub HC Junior Mělník

4.místo se 4 body si odvezli HC Rytiří Kladno

3.místo s 6 body se umístil klub HC Slovan Louny

2.místo s 8 body zůstalo na našem zimním stadionu v rukou HC Roudnice nad Labem

1.místo s plném početem bodů bez jedinéé prohry si odvezl klub HC Red Boys Prague

Musím upřímně říct, že takto úspěšný výsledek jsem vůbec nečekala, že tým hráčů a hřáček našeho týmu překvapil na plné čáře, ano měli jsme na doplnění starší ročník 2013 a skvělou hráčku Amálku Svobodovou 2013, která bojovala za svůj tým každou minutu kdy byla na ledě až do posledního zápasu. Jedinný tým kterému jsem s plnou grácií podlehli byl tým HC Red Boys Prague, který si odvezl velmi zasloužilé první místo, tímhle jim velice a od srdce gratulujeme a tešíme se na nějaké přátelské u vás 🙂 Velké poděkování patří i ostatním týmům, děkujeme za vaši učast, všichni hráči i hračky všech týmů bojovali každou minutu zápasu do uplně poslední, byli jste skvělí a važíme si vaší účasti.

Krátké shrnutí tohoto krásného dne.

Děkuji všem, kteří se na tomto dnu podíleli, rodičům našich hráčů a hráček, zúčastněným týmům, trenérům i asitentům, rozhodčím i časomíře, naši skvělé zdravotnicvi, a velké dík za naše plné žaludky a dostatečný pitný režim naší paní Tomanové za provoz kiosku:)

Ještě jedno takové krátké doplnění, tomuto turnaji předcházel velmi náročný týden tréninků, kdy hráči a hráčky stáli na ledě každý den, práce trenérů se projevila v tomto srpnovém turnaji.

Děkuju, že jte to dočetli až sem a vžili jste se do mých zážitků z tohoto turnaje.

S pozdravem Veronika