Turnaj mládeže v Neratovicích

179

Po covidové pauze se postupně začínají rozjíždět turnaje mládeže. Svého turnaje se dočkal i ročník 2013. Kombinovaná příprava suchá a tréninky na ledě naplňují čas našich nejmladších hráčů a hráček a ty jsou šťastné, že se konečně rozjíždějí i přátelské turnaje, kde mohou konečně předvést, co se již z hokejového řemesla naučili.

V tuto chvíli již máme za sebou velmi povedený turnaj ročníků 2013. Pozvání přišlo od Buldoků z Neratovic. Pozvání přijali i kluby HC Poděbrady a HC Smíchov. Do turnaje jsme nastoupili s velkým nasazením a přivezli jsme skvělé 2. místo. Všichni hráli skvěle. Medaile na krku našeho týmu byla skvělou odměnou za předvedenou hru. Momentálně plánujeme nejen turnaje ročníků 2013, ale i těch nejmladších , ročníku 2014. Celý tým se těší na další turnaj, který bude tentokrát v Roudnici nad Labem. Chceme pozvat i Buldoky a tím jim jejich pozvaní na turnaj oplatit.

Následující měsíc bude mít pro celý tým velmi zajímavou náplň. Účastní se hokejového kempu a v plánu jsou i další turnaje. Myslím si, že ročníky 2013 a 2014 se mají na co těšit.