A tým chtěl doma 3 body

Roudnický A tým nastoupil v sobotu 9. 12. 2017 od 17 hodin k dalšímu mistrovskému zápasu KPM. Tým nastoupil k utkání stále v neúplné optimální sestavě. Nominovaní hráči však chtěli přetrhnout šňůru těsných proher z herně vyrovnaných zápasů a herně natěšeni nastoupili k zápasu. Po druhém střídání se domácím hráčům podařila vstřelit branka a stav 1:0 ukazoval na směr, kterým se mělo toto utkání ubírat.

Během první pětiminutovky zápasu se opět ukázalo, jak je tato sezóna pro náš tým smolná – dva hráči museli pro žaludeční nevolnost odstoupit z utkání. Z předem připravené sestavy již nebylo nic a trenér musel míchat sestavou. Soupeř tohoto stavu využil a postupně se dostal do jednobrankového vedení.

Hlad po vítězství u našich hráčů byl v tomto utkání znát a tento hlad se projevil v poslední třetině, kdy se nám podařilo vstřelit dvě branky a tím jsme upravili stav na 4:3 pro náš A tým. Jedním ze střelců našeho týmu byl i teprve 17 letý Lukáš Bačkády, který se touto brankou trefil poprvé v A týmu.

HC Roudnice nad Labem – HC Klášterec n/O „B“ 4:3 (1:2 / 1:0 / 2:1)

Branky: Lauko, Bačkády (Husák, Hlavička), Nenadál (Martinec), Pokorný (Kuchař, Hlavička)

Další mistrovské utkání:

14.12. 2017 od 19:00 doma v Roudnici, soupeřem bude HC Kadaň ,,B“