A tým: – HC Lovosice

Roudničtí v sobotu 11.11 odjeli k odvetě na zimní stadion v Lovosicích, kde odehráli další mistrovské utkání KPM ÚK. Na Lovosický mrazák přijelo náš tým podpořit cca 60 fanoušků. Jedním z fanoušků byl i Tomáš Hamara, který se přijel na své bývalé svěřence podívat. Náš tým nastoupil do utkání s Ivošem Horákem v brance a s 16 hráči do pole. Trenér týmu střídal ve hře 4 útoky. Do sestavy se zapojovali i dva benjamínci týmu Lukáš Bačkády (r. 2000) a Antonín Vejl (r. 2000). Počet hráčů na střídačce byl na předvedené hře znát. V celém zápase jsme byli jednoznačně lepším mužstvem. Jasná převaha se s nastupujícím čase začala odrážet i na skóre zápasu.

Tento zápas ukázal, že tým se vrací do herní pohody. Je si však potřeba uvědomit, že zápasy s těžším soupeřem, kteří nyní přijdou, se s 51 trestnými minutami vyhrát nedají.

HC Lovosice – HC Roudnice nad Labem 3:7 (1:4 / 1:2 / 1:1)

Branky: Vacek (Pokorný, Kuchař), Pokorný (Vacek), Brandejský J. (Nenadál, Lauko), Pokorný (Kuchař, Vacek), Pokorný (Kuchař), Pokorný (Kuchař), Husák

Další utkání – soutěžní zápas KPM Ústeckého kraje

17.11. 2017 od 19:00 HC Stadion Litoměřice je odloženo