A tým do play off nepostupuje…

Roudnický A tým čekají poslední tři zápasy této sezóny. V neděli 11.2 a ve středu 14.2 jsme odehráli dvě utkání s HC Stadionem Litoměřice B a v sobotu k nám zavítá k poslednímu mistrovskému zápasu tým HC Slovan Louny.

Do Litoměřic přicestoval náš tým s nutností získat plný počet bodů, jen tak si mohli uchovat naději na postup do play off. Postavení týmu Litoměřic v tabulce dávalo větší šanci na vítězství domácím. Vzhledem k jejich velké marodce nastoupil proti našemu družstvu značně omlazený tým. Oba zápasy měly stejný průběh a byly si velice podobné. Hra našeho týmu stála na nasazení a individualitách. Náš tým i v tomto zápase, bohužel pykal za zbytečná vyloučení, které soupeř trestal. Nedisciplinovanost a zbytečné vyloučení náš tým i v tomto zápase stálo body. Hru Litoměřic dirigovalo duo Pavlata – Purma, které svým spoluhráčům připravovalo brankové příležitosti a ti je proměňovali. Výsledky obou zápasů ukázaly, že týmové pojetí hry není klišé a pouze kombinační hra podporovaná obránci přináší vítězství. Na oba zápas přišlo více jak 130 diváků.

HC Stadion Litoměřice B – HC Roudnice nad Labem 13:2 (4:2, 3:0, 6:0)

HC Stadion Litoměřice B – HC Roudnice nad Labem 9:6