A tým přivezl z Lomnice cenné vítězství

Roudničtí odcestovali v neděli 16.10 do vzdálené Lomnice nad Popelkou. Soupeřem byl klub, který hraje vždy na špici KPM.

První třetina nebyla z naší strany dobrá. Po chybách soupeře jsme sice vedli 0:2, ale soupeř byl aktivnější. Lépe bruslil a po naší chybě snížil na 1:2. To ho nakoplo ještě k většímu výkonu a do konce první třetiny otočil na 3:2. Od druhé třetiny se náš výkon zvedl. Začali jsme být lepším týmem. Lépe jsme se pohybovali a tlačili soupeře v jeho třetině. To se začalo projevovat i na skóre. Soupeř hrozil brejky. Díky pár nepřesnostem rozhodčích se zápas v druhé polovině přiostřil. Doplatili jsme na to vyloučením dvou hráčů do konce utkání. I přes toto oslabení a častější vylučování jsme si udržovali mírnou převahu. Divákům se zápas musel líbil. Nic nebylo rozhodnuté až do samého konce utkání. I když stále hrozilo, že soupeř po nějakém brejku vyrovná. Nikdo z našeho týmu nechtěl o vítězství přijít, a tak každý hrál poctivě i dozadu. Tři body jsme si již nenechali vzít.

HK Lomnice nad Popelkou – HC Roudnice n. Labem 4:6 (3:2, 1:2, 0:2)

Branky a nahrávky:
7. Martinec, 8. Kuch (Srnský), 14. Kedršt (Lemfeld), 36. Junek (Lemfeld, Karásek) – 4. Hlavička (Čichovský), 6. Pokorný (Čichovský), 26. Kopecký (Čichovský), 35. Pavlata (Kopecký, Tintěra), 44. Kuchař (Pokorný), 60. Brandejský

Zápas sledovalo 170 diváků.

Další zápas hrajeme doma. Překonáme počet diváku z Lomnice?
HC Roudnice – HC Hvězda Praha 22. 10. 2016 od 17:00.