A tým vs Stadion Litoměřice ,,B“

Roudničtí v sobotu 7.10 v domácím prostředí odehráli mistrovský zápas s rezervou prvoligového týmu z nedalekých Litoměřic.

Přípravný zápas s tímto týmem natěšil diváky na toto derby, které se opětovně vrátilo na náš zimní stadión. V ochozu ZS bylo derby znát. Na zápas dorazila zatím největší divácká návštěva.

Tým z Litoměřic dorazil v plné síle. Je škoda, že náš tým nemohl k tomuto zápasu nastoupit také v plné síle. Vzhledem k vysoké marodce (10 hráčů), největší marodka co si pamětníci pamatují, náš tým nastoupil pouze s 11 hráči. Během zápasu odstoupil Jirka Brandejský. Konec zápasu jsme museli dokonce dohrávat v 8 hráčích. V dresu soupeře nastoupilo hned několik tváří, které ještě nedávno oblékali dres našeho klubu a je potřeba říci, že nás vůbec nešetřili.

Přes všechny trable nastoupil náš tým do zápasu aktivně a díky své aktivní hře a bojovnosti jsme vstřelili i první branku. Týmu z Litoměřic však v tomto utkání byla, štěstěna nakloněna více, a tak díky dvěma šťastným brankám, skóre otočili. Třetí třetina byla pro náš tým velice fyzicky náročná – skoro celou jsme jí odehráli ve 4 hráčích.

Postupné ubývání sil soupeř využil a přidal ještě dvě branky. Za předvedený výkon je potřeba našim hráčům poděkovat a jen se můžeme těšit na odvetu, na kterou náš tým nastoupí snad již také v maximální síle.

HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice B 1:4 (1:1 / 0:2 / 0:1)

Branky: Kuchař

Další utkání – soutěžní zápas KPM Ústeckého kraje

15.10. 2017 od 17:00 soupeřem bude HC Louny, hraje se na ZS v Lounech.