Výsledky 3. týdne

27

Ženy hrály 15. kolo na ledě Děčína. Od začátku zápasu se jim příliš nedařilo a výsledek po 1. třetině 1:0 pro domácí. Po druhé třetině, která skončila výsledkem 3:1 pro Děčín se zdálo, že je rozhodnuto. Roudnické holky výsledek však nezlomil, domácí už k ničemu nepustily a odvezly si zaslouženě výhru.

Mladší žáci dohrávali 18. kolo ve všední den v Litvínově. Téměř všechny góly dostávali po nepokrytí předbrankového prostoru z dorážek. Na svůj obvyklý výkon se přiblížili až ve třetí třetině, to už však bylo na zvrácení výsledku pozdě a body zůstaly zaslouženě v Litvínově.

Páťáci sice vedli po gólu Rybáře po 2 minutách zápasu 2:0, vedení si však udrželi pouze do 5. minuty. Průběh zápasu už byl, co se výsledku týče, v režii hostů. Roudnice sice měla příležitosti v útočném pásmu, při zakončení se ale dětem nedařilo trefovat bránu a z jejich střel tedy góly nepadaly. Předvedený výkon pozitivní, na vítězství v zápase to ale nestačilo.


Ženy

15.kolo I. Liga žen A

HC Děčín – HC Roudnice 3:6

Branky: Machová(Malá), Malá(Bergerová), Machová(Slavíčková),  Bergerová(Slavíčková), Simiková(Bláhová), Machová(Malá)


Starší žáci

Přátelsky

HC Roudnice – HK Kralupy 6:3

HC Roudnice – HC Rangers 6:2


Mladší Žáci

18.kolo (dohrávka) Liga mladších žáku „D“

HC Litvínov – HC Roudnice 6:2

Branky: Mynaříková(Adelt), Malý M. (Říha)


3+4. třída

Turnaj Kadaň

Slovy vedoucího týmu: „Vydařená neděle! Na dnešním turnaji si čtvrťáci vylepšili reputaci a konečně opět vyhráli obě klání… porazili jak HC Teplice, a to o parník, tak i domácí Trhače z Kadaně. Třeťáci, jak jsme si poslední dobou už zvykli, smázli Teplice, a s domácími podlehli ve vyrovnaném zápase o jediný gól!“


5.třída

16.kolo Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

HC Roudnice – HC Mostečtí Lvi 7:11

Branky: Rybář(Mynaříková), Mynaříková(KÜHNEL), Říha L., Rybář, Mynaříková, Mynaříková(Toman), Mynaříková (Říha L.),