Výsledky 42. týdne

Muži zvládli závěr, ženy špatně obsazovaly. Mladším žákům došli síly, starší za plný počet bodů.

Muži tentokrát měřili síly s Lovosicemi, které nastoupily do utkání aktivněji. První však skorovali domácí, a i přes dotahování hostů si Roudnice se závěrečným tlakem poradila. Ženy přivítali Pardubice, které měli tentokrát v zápase převahu. Domácí doplatily na neobsazené protihráčky v předbrankovém prostoru a s dorážkami si neporadila ani gólmanka Denisa Dudková. Starší žáci rozhodli zápas především ve druhé třetině, kdy si vypracovali 4 brankový náskok, který už v poslední části pouze uhlídali a zaslouženě zvítězili. Špatný výkon předvedli mladší žáci, kteří se nechali uspokojit dvoubrankovým náskokem po dvou třetinách. Po úpravě ledu se soupeř zvedl a do naší branky nastřílel 7 puků a zaslouženě zvítězil.

A tým

6.kolo KLM Ústecký kraj

HC Roudnice – HC Lovosice 4:3

Branky: Barcal(Pokorný), Čichovský(Lauko), Kuchař(Toman), Kuchař