Výsledky 45. týdne

33

Roudnickým mužům se nedařilo kombinovat a přecházet střední pásmo čehož zkušení kadaňští hráči využívali a svým důrazem při pokusech trefovat bránu byli neomylní. Žáci vyrazili do Ústí, kde nejprve mladší prohráli o dvě branky. Vydrželi bruslit pouze dvě třetiny a závěr patřil domácím. Starší žáci do zápasu vlétli na plno a v prvních 5 minutách nasázeli soupeři hned 3 branky. Stav po první třetině 1:5 už si uhlídali a zaslouženě si přivezli 3 vítězství. Páťáci v neděli nepodali přesvědčivý výkon a prohráli vysoko 13:4. Trojka a čtyřka pořádala turnaj a sehrála zápasy s Teplicemi a Chomutovem.

Slovan Ústí nad Labem – HC Roudnice 3:11

Branky: Jirásek(Nenadál), Jelínek(Minařík), Štajnc(Šimon), Nenadál(Adelt), Šimon(Malá), Jelínek(Štajnc), Šimon, Štajnc, Jirásek(Adelt), Štajnc, Štajnc(Malá)

Mladší Žáci

11. kolo Liga mladších žáku „D“

Slovan Ústí nad Labem – HC Roudnice 9:7

Branky: Walter(Mynaříková), Říha, Kalla(Malý M.), Walter, Kalla, Kalla(Říha), Malý V.(Malý M.)

5. třída

8.kolo Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

HC Slovan Louny – HC Roudnice 13:4

Branky: Vaňková(Kušinová), Panešová (Mynaříková), Vaňková(Panešová), Panešová(Mynaříková)