Výsledky 46. týdne

Mladší žáci ovládli derby, ženy a starší žáci s polovičním skóre.

Dvojzápas a výkon starších žáků pro nás zhodnotil Jaroslav Kalla v samostatném příspěvku na webu.

Ženy v sobotu odcestovaly do Varů, kde se bohužel kvůli vysoké marodce a zranění golmanské jedničky žádné překvapení nekonalo. V neděli na domácím stadionu přivítaly Děčínské Medvědice. V zápase se blýskla čtyřmi góly Eliška Malá.

Mladší žáci přivítali v nedělním dopoledni Litoměřické kališníky a hned od začátku bylo jasné, že je nečeká jednoduchý zápas. Hosté na začátku 2. třetiny odskočili na rozdíl 2 branek, poté se však do tempa začali dostávat roudničtí a obrat dokonal 8 minut před koncem Walter. Konec zápasu zvládli lépe domácí a  necelou minutu před koncem ukončil drama a obavy o výsledek V. Malý.

Ženy

8.kolo (dohrávka) I. Liga žen „A“

Dračice Karlovy Vary – HC Roudnice  10:2

Branky: Malá(Machová), Mertová(Bláhová)