Výsledky 47. týdne

Mužům se opět nedařilo v Lovosicích, od začátku zápasu dotahovali skóre, ale obrat nedokonali. Konečný výsledek 9:5 znamená bodový propad na poslední místo tabulky.
Ženy se po prvním obdrženém gólu zvedly a soupeřky přehrávaly 3:2. V poslední třetině však vedení neudržely a Tygřice si odvezly vítězství. Páťáky čekaly dva zápasy, ani v jednom si však se soupeřem nedokázaly poradit. V sobotu nastoupily v Roudnici a po špatném výkonu, kdy se zmohly pouze na dva góly, si body odvezli hosté z Děčína. V neděli nastoupily v Chomutově, který umí potrápit všechny naše kategorie. Piráti byli nemilosrdní a do naší sítě nastříleli 18 branek.

11. kolo KLM Ústecký kraj

HC Lovosice – HC Roudnice 9:5

Branky: Purma(Vacek J.), Kalla(Tintěra), Purma(Kalla), Toman(Hlavička), Kalla(Kuchař)

Ženy