Výsledky 48. týdne

21

Ve čtvrtek se dohrával zápas 5 tříd. Domácí Roudnice celkem jednoznačně přehrála Tygry z Klášterce. Tygři se začaly trefovat až za stavu 8:0 a do konce zápasu skóre ani z daleka nedotáhly.

Ženy odcestovaly do Pardubic, kde prohrávaly už 3:0 když se těsně před koncem druhé třetiny trefila Malá. Jednu branku přidala Machová ale na vítězství to nestačilo.

Mostecký zimní stadion tentokrát patřil Roudnici. Mladší žáci nemohli dlouho prostřelit výborně chytajícího brankaře domácích. Nakonec však nepolevili ve svém výkonu, tempo drželi až do konce a domácí ve třetí třetině k ničemu nepustili.

Starší žáci se vedení ujali hned v začátku zápasu a domácím dovolili pouze jednu trefu v závěru druhé části. Most doplatil na svou nedisciplinovanost a Roudnice využila čtyři ze sedmi přesilových her (Roudnice 0 trestných minut) .

Mostečtí Lvi – HC Roudnice 1:6

Branky: Štajnc(Šimon), Šimon(Demčík), Nenadál(Jirásek), Nenadál(Soušek), Suchánek(Šimon), Soušek

Mladší Žáci

13. kolo Liga mladších žáku „D“

Mostečtí Lvi – HC Roudnice 4:8

Branky: Říha(Malý V.), Říha(Malý M.), Říha(Malý V.), Říha(Malý V.), Malý M.(Malý V.), Říha(Malý V.), Kalla, Malý V.

5. třída

7. kolo (dohrávka) Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

HC Roudnice – HC Tygři Klášterec nad Ohří 10:4

Branky: Mynaříková(Pašov), Mynaříková, Říha, Mynaříková(Říha), Mynaříková, Mynaříková(Toman), Rybář, Říha(Rybář), Říha, Mynaříková