Výsledky 49. týdne

7

Muži v pravý čas zabojovali a před domácím publikem se od začátku do konce rvali o vítězství. V posledním letošním domácím zápase tedy za plný počet bodů a doufejme, že v tom budou pokračovat v dohrávce proti Klášterci a posledním zápase kalendářního roku v Kadani.

Ženy se ujaly proti Varům vedení hned na začátku zápasu, tím ale jejich gólovou listinu uzavřely. Nestačily na karlovarské kombinující hráčky a obdržely 5 branek.

Mladší žáci přivítali Děčín, a od začátku zápasu tradičně prohrávali. Po první třetině se však dokázali vzchopit a ve druhé nasázeli hostům 5 branek. Díky nepolevujícímu tempu už hosté nedokázali odpovědět a odvezli si porážku.

Starší žáci od začátku do konce nepolevili v bruslení a skvěle kombinovali. Medvědi z Děčína dokázali využít pouze jedno zaváhání v první třetině, poté už je Roudnice k ničemu nepustila a vyprovodila je rozdílem 8 branek.


Muži

13. kolo KLM Ústecký kraj

HC Roudnice – HC Slovan Louny 9:6

Branky: Barcal(Kalla), Kasal(Kalla), Kuchař(Kalla), Barcal(Kalla), Pokorný(Kalla), Vacek(Čichovský), Pokorný(Kalla), Kuchař(Vacek), Pokorný


Ženy

13. kolo I. Liga žen „A“

HC Roudnice –  HC Dračice Karlovy Vary 1:5

Branky: Richtrová(Malá)


Starší žáci

14. kolo Liga starších žáků „B“

HC Roudnice – HC Děčín 9:1

Branky: Štajnc(Šimon), Štajnc(Šimon), Šimon, Štajnc(Šimon), Horák(Soušek), Šimon(Štajnc), Soušek(Štajnc), Šimon(Malá), Jirásek


Mladší Žáci

14. kolo Liga mladších žáku „D“

HC Roudnice – HC Děčín 9:7

Branky: Říha, Malý(Panešová), Mynaříková(Kalla), Malý V., Mynaříková(Kalla), Mynaříková(Malý V.), Malý M.(Rybář), Walter, Malý V.(Adelt)


3+4. třída

Turnaj Litoměřice