Výsledky 49. týdne

Muži v pravý čas zabojovali a před domácím publikem se od začátku do konce rvali o vítězství. V posledním letošním domácím zápase tedy za plný počet bodů a doufejme, že v tom budou pokračovat v dohrávce proti Klášterci a posledním zápase kalendářního roku v Kadani.

Ženy se ujaly proti Varům vedení hned na začátku zápasu, tím ale jejich gólovou listinu uzavřely. Nestačily na karlovarské kombinující hráčky a obdržely 5 branek.

Mladší žáci přivítali Děčín, a od začátku zápasu tradičně prohrávali. Po první třetině se však dokázali vzchopit a ve druhé nasázeli hostům 5 branek. Díky nepolevujícímu tempu už hosté nedokázali odpovědět a odvezli si porážku.

Starší žáci od začátku do konce nepolevili v bruslení a skvěle kombinovali. Medvědi z Děčína dokázali využít pouze jedno zaváhání v první třetině, poté už je Roudnice k ničemu nepustila a vyprovodila je rozdílem 8 branek.

13. kolo KLM Ústecký kraj

HC Roudnice – HC Slovan Louny 9:6

Branky: Barcal(Kalla), Kasal(Kalla), Kuchař(Kalla), Barcal(Kalla), Pokorný(Kalla), Vacek(Čichovský), Pokorný(Kalla), Kuchař(Vacek), Pokorný

Ženy