Výsledky 5. týdne

32

Muži doma přivítali zkušené Trhače z Kadaně. Zápas se od začátku hrál ve vysokém tempu z obrany do útoku a naopak, což bylo velmi atraktivní pro diváky. Roudnice se snažila napadat a nepouštět hosty do koncovky což přineslo ovoce v podobě vítězství 5:2.

Ženy v neděli hostily Pardubice, kterým bohužel v první třetině povolily 3 góly a do konce zápasu nedokázaly vyrovnat, naopak soupeř přidal další 4 trefy a odjížděl s plným bodovým ziskem.

21. kolo žákovské ligy se hrálo v Litoměřicích, kde se představili pouze mladší žáci. Vývoj zápasu, co se skóre týká, byl jednoznačně na naší straně. Soupeř zahrozil pouze z pár samostatných brejků, které gólmani pochytali. Ve hře 5/5 jsme ovšem dominovali a převahu stvrdili výsledkem 9:2.

Páťáci se představili doma proti Lounům. Na začátku zápasu otevřel skóre Tomáš Rybář, což naznačovalo zajímavé utkání. Opak byl však pravdou a Louny na tento gól odpověděli 9 góly. Bohužel se naši hráči a hráčky zmohli už jen na jednu branku a body z tohoto zápasu museli přenechat hostům.


Muži

19. kolo KLM Ústecký kraj

HC Roudnice – SK Kadaň ‚B‘ 5:2

Branky: Pokorný(Vacek), Kuchař, Pokorný(Vacek), Kuchař(Pokorný), Štosek(Tintěra)


Ženy

17.kolo I. Liga žen A

HC Roudnice  – HC Tesla Pardubice 2:7

Branky: Machová(Malá), Benešová(Bláhová)


Mladší Žáci

21. kolo Liga mladších žáku „D“

HC Litoměřice – HC Roudnice 2:9

Branky: Malý M., Kalla(Pavlas), Matička(Říha J.), Malý V.(Říha J.), Říha J.(Walter), Pavlas( Mynaříková), Čepková(Malý M.), Kalla, Malý M.(Walter)


5. třída

19.kolo Soutěž 5. tříd Ústeckého kraje

HC Roudnice – HC Slovan Louny 2:9

Branky: Rybář, Lebr(Matička)


3+4. třída

Turnaj Roudnice