Zápas o 1. místo v KPM

18

Roudničtí v sobotu 22.10 přivítali na domácím zimním stadiónu tým HC Hvězda Praha. Tento tým pro tuto sezónu posílil a současně vede KPM. Zápasy s ním budou jistě ozdobou soutěže.

Po úvodním vhazování vstoupili do utkání aktivněji domácí, kteří si vytvořili hned několik gólových šancí. V čase 3:30, s chutí hrající Jiří Brandejský, prostřelil hostujícího brankáře a poslal náš tým do vedení 1:0. Hvězda působila v úvodní pasáži dosti ospale, zaskočena pohybem a dobrou hrou našeho týmu. Postupně se ale výkon hostů z Prahy lepšil. Najednou začali více napadat, obsazovat střední pásmo a chodit si pro puky. Bylo jich všude plno. Vytvářeli si slibné příležitosti. Jednu takovou v 28 minutě zužitkovali. Po vyrovnání na 1:1 si obě mužstva vyměnila role z 1. třetiny. Z vedení se tak radovali hráči Hvězdy. V závěrečných minutách si náš tým vytvořil veliký tlak před bránou hráčů Hvězdy. Smůla se však našim borcům lepila na hokejky a z vytvořeného tlaku jsme nastřelovali pouze tyčky soupeřovy brány. Hráči Hvězdy se tak radovali z výhry, která je pasovala na lídra KPM. Pro hokejového diváka se jednalo o velice atraktivní zápas, hrálo se o první místo a to posunulo tento zápas o třídu výš.

HC Roudnice – HC Hvězda Praha 2:4 (1:0, 0:2, 1:2)